content


HomeO KBCCo robimy

Co robimy

O KOTRZE WARSZAWA
O KOTRZE WARSZAWA

 

Korea Południowa jest obecnie jednym z 10. największych partnerów handlowych Polski. Z Korei Południowej pochodzi również wiele inwestycji bezpośrednich zlokalizowanych w Polsce, zwłaszcza w sektorach zaawansowanych technologii.
 
Korea Business Center Warszawa jest jednym z prawie 100 oddziałów Korea Business Center na świecie. Globalnie Korea Business Center obejmuje swoim działaniem najważniejsze państwa na świecie i wszystkie zamieszkałe kontynenty. W Polsce jesteśmy obecni od 1989 roku.
 
Korea Business Center Warszawa zajmuje się szeroko rozumianym promowaniem polsko-koreańskiej współpracy ekonomicznej i wymiany handlowej oraz inwestycjami zagranicznymi.
 
Poniżej przedstawiamy główne obszary naszych działań.
 
Reprezentowanie w Polsce firm koreańskich, uczestniczących w specjalnym programie członkowskim ‘Jisahwa’. Uczestnicy tego programu otrzymują spersonalizowane wsparcie przy wchodzeniu na polski rynek, pozyskiwaniu nowych klientów i dalszym rozwoju działalności w Polsce.
 
Przygotowywaniem różnorakich raportów, badań marketingowych, produktowych oraz ekonomicznych na potrzeby firm koreańskich, agend rządowych oraz innych zleceniodawców. Mają one na celu umożliwienie wejścia na rynek, znalezienie nowych partnerów lub przedstawienie sytuacji w polskiej gospodarce lub otoczeniu biznesowym.
 
Wspieraniem potencjalnych koreańskich inwestorów poczynając od przedstawiania ogólnych uwarunkowań i możliwości inwestycyjnych w Polsce po oficjalne reprezentowanie firm koreańskich w kontaktach z firmami, władzami i instytucjami w Polsce.
 
Organizowaniem wizyt grup firm koreańskich w Polsce połączone z umawianiem indywidualnych spotkań biznesowych z polskimi firmami w ramach Misji Handlowych.
 
Organizowaniem wyjazdów polskich firm oraz przedstawicieli polskich władz lub instytucji na targi, sympozja i fora do Korei oraz innych krajów. Wyjazdy takie są często dofinansowywane przez stronę koreańską.
 
Poszukiwaniem dostawców produktów i materiałów z Korei dla firm polskich przez zamieszczanie zapytań ofertowych na koreańskim portalu internetowym www.buykorea.org.
 
Przygotowywaniem i przeprowadzaniem wizyt biznesmenów, oficjeli i dziennikarzy z Korei.
 
Prowadzenie polityki informacyjnej na temat Polski w Korei.
트위터 페이스북 미투데이 다음 네이버 구글 싸이월드

business support centers

top