content


HomeO KBCPowitanie

Powitanie

Powitanie

Szanowni Państwo!
 
Jako dyrektor Korea Business Center Warszawa pragnę powitać Państwa na naszej stronie internetowej i podziękować za okazane zainteresowanie i poświęcony czas. Jesteśmy obecni w Polsce od 1989 roku. Przez ten czas mieliśmy okazję obserwować i uczestniczyć w zmianach zachodzące w Polsce. Na początku naszej działalności Polska była krajem, który otrząsał się z brzemienia socjalizmu. Teraz jest krajem o ugruntowanej gospodarce wolnorynkowej, członkiem Unii Europejskiej i NATO. Zmiany, jakie zaszły w Polsce przez ten czas są imponujące.
 
Przez te wszystkie lata Korea Business Center w Polsce zajmowała się szeroko rozumianym promowaniem polsko-koreańskiej współpracy ekonomicznej, wymiany handlowej oraz inwestycji zagranicznych.
 
Jesteśmy dumni z każdego nowego kontraktu i każdego nowego inwestora. Z przyjemnością pomożemy Państwu w Państwa kontaktach z Koreą Południową.
 
Jeżeli poszukujecie Państwo szczegółowej informacji na temat naszej działalności prosimy o zapoznanie się z naszą strona internetową lub bezpośredni kontakt z naszym biurem w Warszawie.
 
 
Z wyrazami szacunku,
 
 
 
 
Kwon, Chang Ho
Dyrektor
트위터 페이스북 미투데이 다음 네이버 구글 싸이월드

business support centers

top